Ana sayfa

Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd

Şirket profili
  Huazhijun Laboratuar Equipment Co, Ltd Hk succezz grubun bir fabrika, bu laboratuar mobilyaları, pp laboratuvar mobilya, çelik laboratuvar mobilya, davlumbaz, fume dolabı, duman dolabı, pp davlumbaz dahil bir profesyonel laboratuvar mobilya ve davlumbaz şirketidir , pp duman dolabı, pp duman dolabı, pp davlumbaz, pp davlumbaz, pp duman dolabı, pp dolabı, pp laboratuvar davlumbaz, pp lab duman dolabı, laboratuvar saklama dolabı, laboratuvar aksesuarları serisi, planlama tasarımı, üretim, büyük saling ölçekli yüksek teknoloji okul ortak girişimidir.
Huazhijun Laboratuar Equipment Co, Ltd, istikrarlı gelişme beş yıl sonra, şimdi modern bitki 50000 metrekarelik ve 200'den fazla profesyonel Ar-Ge ekibi, tasarımcılar, yöneticileri, yüksek kaliteli takım elit ve Almanya, satış içerir, İtalya gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim süreçleri, şirket ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi gerçekleştirmek için katı tanıttı. Şirket her zaman "Laboratuvar Markası Oluşturma, Sektör Öncülüğü Yapma" ya bağlı. irket ruhu, ülke çap nda büyük şehirlerde ürün satma, HongKong, Makao ve Tayvan bölgeleri ve Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Asya, Orta Do u ve Afrika. Tüm çalışanlar ilerlemeye devam edecekler, mükemmel kalite, ilkel bütünlük, iyi niyet, karşılıklı yarar ve kazan-kazan işbirliği yapmak için hayatın her kesiminden arkadaşlara bakacaklar.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
1. Huazhijun Co, Ltd 2010 yılında kurulmuş, vb., Kurulan ahşap laboratuvar mobilya fabrikası. Fabrika alanı 20000 metrekarenin üzerindedir. Temel olarak tüm ahşap laboratuvar mobilyaları, çelik ahşap laboratuvar mobilyaları ve ahşap laboratuvar kabini vb.
2. 2012 yılında tüm çelik laboratuvar mobilyaları ve temiz oda ekipmanları fabrikasını kurduk. Fabrika alanı 30000 metrekarenin üzerindedir. Temel olarak tüm çelik laboratuvar mobilyaları ve füme, tüm çelik laboratuar kabini, emniyet dolabı, temiz tezgah, hava duş kabini, transfer penceresi, paslanmaz ekipman vb.
3. 2013 yılında sene laboratuar mobilyası teçhizat ve frp fume hood fabrikasını kurduk . Fabrika alanı 1500 metrekarenin üzerindedir. Temelde ppl laboratuar mobilyaları ve füme, pp laboratuar kabini, frp duman davlumbazı vb.
Biz çelik laboratuar mobilyaları ss lab mobilya, ahşap laboratuvar mobilya, çelik ve ahşap laboratuvar mobilyaları, paslanmaz çelik laboratuar mobilyaları, çelik duman davlumbaz, pp duman davlumbaz, frp duman davlumbaz, ductless duman davlumbaz, temiz oda ekipmanları ve laboratuar dolap imalatçısı yapabilirsiniz, walmly Hoşgeldiniz yeni ve eski müşterilere iş müzakere etmek.
Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd Huazhijun Laboratory Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : SUCLAB

No. Çalışanları : 200~500

Yıllık satış : 1800000-5000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Çelik laboratuar mobilyaları satış için iyi kalite Çelik laboratuar mobilyaları satış için iyi kalite Çelik laboratuar mobilyaları satış için